דף הבית>הצגות ילדים
תמונה עבור הסוד של ג׳יני ג׳י

הסוד של ג׳יני ג׳י

הצגה מאושרת סל תרבות ארצי
מופע שחקנית,
ג'יני ג'י היא שדונית קסומה ושובבה, שגרה ביער הג'ינג'ונים.
היא מתעוררת בלילה, כשכולם כבר ישנים, בלילה אחד משעמם במיוחד יוצאת למסע דמיוני בין עולמות מופלאים עם לעת ,חברתה הטובה, והילדים.
יחד הם יגיעו לעולמות קסומים כמו עולם הממתקים, עולם הצלילים ועוד..
ג'יני ג'י תעבור מסע ותגלה את עולם הדימיון עם הילדים. מסע שבו הילדים יפעילו את החושים.
טווח הגילים: 2-8.
מופע שחקנית.
תמונה עבור עץ הבית של ג׳יני ג׳י

עץ הבית של ג׳יני ג׳י

הצגה חדשה ומוזיקלית בנושא מחזור
הצגה חדשה ומוזיקלית בנושא מחזור
ג'יני ג'י היא שדונית יער שגרה בתוך עץ.
יום אחד היא מגלה שהיער מלא בפסולת שזרקו בני האדם.
כל ניסיונותיה להיפטר מהפסולת לא צלחו.
יחד עם חברתה הטובה לעת התולעת, הן יוצאות יחד למסע מרתק, צבעוני, ומוזיקלי להצלת הבית שלה.בעזרת הילדים היא מבינה שהפיתרון לטיפול בפסולת, הוא להפריד את הפסולת לפחי מחזור השונים, וכך יחזור היער להיות שוב נעים ונקי למחייתה.

טווח הגילים:
4-8
הופק בשיתוף תאגיד המחזור
תמונה עבור מוכר הכובעים

מוכר הכובעים

אגדות ילדים
ביער אחד, רחוק מאוד, גר לו איש נחמד "מוכר הכובעים". כל הזמן גזר,הדביק ותפר כובעים רבים.  כדי להגשים את חלומו היה עליו למכור את כל הכובעים. יום אחד, החליט לצאת למסע שבו ימכור את הכובעים, אולם בדרך  נתקל בלהקת קופים שובבה. הצגה משעשעת בשילוב מוזיקה מקורית. 

טווח גילים:גילאי 1.5-8.
הצגת שחקן.
תמונה עבור נוף וטוף

נוף וטוף

הצגה המתאימה גם לט"ו בשבט
גמדי היער, נוף וטוף, דואגים ליער ושומרים עליו.
יום אחד מגיע ליער חוקר שמחפש את פרח האדמונית.
נוף וטוף מגלים שהוא מעוניין לקטוף אותו, אולם הפרח הזה הוא האחרון בעולם, ואם החוקר יקטוף אותו - הפרח ייעלם לתמיד! נוף וטוף יוצאים למסע להציל את פרח האדמונית.

טווח הגילים:
2-6
הצגת שחקן.

תיאטרון בובות חלל סגור. 
תמונה עבור המכשפה והמטאטא

המכשפה והמטאטא

הצגות בהשראת סיפורים מוכרים
מכשפולה-מקסימולה יוצאת למסע על המטאטא הקסום שלה. בדרך היא פוגשת חברים, ויחד כולם עפים על המטאטא. לפתע המטאטא נשבר וכולם נופלים היישר לתוך הביצה. סיפור על חברות אמיתית.

טווח גילים:  2-7.
הצגת שחקן.
תמונה עבור בית ספר לדרקונים

בית ספר לדרקונים

הצגות בהשראת סיפורים מוכרים
בלב היער שוכן לו בית-ספר לא רגיל. בית- ספר לדרקונים. המורה, דרקונה, מכריזה שהדרקון המצטיין ינצח ויקבל כוכב מנצנץ של משאלה. אולם הדרקון, זוג, לא הצליח מעולם במשימה, ומאוד רוצה לקבל כוכב מנצנץ. יחד עם הילדים הוא לומד לא לוותר על החלום שלו, גם כשקצת קשה.

טווח גילים:  3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור פינוקיו

פינוקיו

אגדות
סבא ג'פטו מתגורר לבדו בבקתה ביער. יום אחד הוא מחליט לבנות בובה מעץ. הבובה מעץ מתעוררת לחיים וסוחפת את הילדים למסע מרתק! הצגה מוזיקלית ומרתקת בשילוב מוזיקה מקורית.

טווח גילים: 3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים
תמונה עבור סינדרלה

סינדרלה

אגדות
הצגה המבוססת על הסיפור המוכר והאהוב בעיבוד משעשע ומרגש כאחד. סינדרלה חיה עם אביה האהוב לבדם, עד שיום אחד אביה נישא לאישה חדשה. הכל משתנה, כשהוא נוסע לנסיעה ארוכה ולא חוזר... סינדרלה חיה עם אמה ואחיותיה החורגות. יום אחד האביר המלכותי מזמין לנשף את כל בנות הממלכה. נשף שישנה את חייה של סינדרלה.

טווח גילים: 3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור שלגיה

שלגיה

אגדות
שלגיה הנסיכה יוצאת למסע ביער לאחר שגורשה מהארמון. שם היא פוגשת גמדים קסומים ומצחיקים, המזמינים אותה לגור בביתם. בהמשך שלגיה והגמדים הופכים למשפחה אחת גדולה. הצגה מהפנטת וקסומה בשילוב מוזיקה מקורית.

טווח גילים:  3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים
תמונה עבור כיפה אדומה

כיפה אדומה

אגדות
עיבוד קסום לסיפור המוכר - כיפה אדומה יוצאת ליער לבקר את סבתה החולה. בדרך היא פוגשת זאב, ובשעת צרה מנסה למצוא פתרון יחד עם הילדים לבעיה שנקרתה בדרכה. 
הצגה בשילוב מוזיקה מקורית.

טווח גילים:3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור הברווזון המכוער

הברווזון המכוער

אגדות
אמא ברווזה דוגרת על ביצים. כשהביצים בוקעות יוצאים מתוכן אפרוחים צהובים, אולם אחד מהם הוא בצבע אפור. כשהברווזון האפור גדל כל החיות לועגות לו בשל צבעו האפור. ההצגה מתארת את התמודדויותיו השונות עד לסוף הטוב, שבו הוא מגלה שהפך לברבור יפה תואר. ההצגה עוסקת בקבלת השונה, ובשילוב תפאורה מושקעת.

טווח גילים: 2-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור מלכת החורף

מלכת החורף

אגדות
אור לא אוהב את החורף. הלילה כמו בכל לילה אמו משכיבה אותו לישון, אלא שהוא לא מצליח להירדם בגלל הברקים והרעמים. זהו לילה סוער במיוחד והוא מפחד. רגע לפני שהוא מביע משאלה- שיגיע הקיץ, בחלומו הוא פוגש את מלכת החורף ויחד הם יוצאים להרפתקה מרתקת. הצגה בשילוב מוזיקה מקורית.

טווח גילים: 2-7.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור בת הים והפיראט

בת הים והפיראט

אגדות
יום אחד אריאל בת הים פוגשת פיראט בודד ולא מוצלח שמחפש אוצר. הם חוברים יחד ויוצאים למסע מרתק ומצחיק. במהלך המסע הפיראט מוצא את האוצר האמיתי שאותו חיפש כל הזמן מבלי לדעת – חברים טובים והרפתקאות.

טווח גילים: 3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור אלאדין

אלאדין

אגדות
אלאדין מוצא מנורה ישנה שנראית לו חסרת תועלת. מהמנורה יוצאת נאג'יני קסומה ומצחיקה ומגלה לו עולם חדש מהמנורה – הצגה קצבית ומהפנטת.

טווח גילים: 3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור פיטר פן וטינקרבל

פיטר פן וטינקרבל

אגדות
בארץ לעולם לא חיים יצורים נפלאים- בנות ים, פיראטים ופיות ביניהם אחת מיוחדת ושמה טינקרבל. פיטר פן הגיע לארץ לעולם לא ונשאר שם המון שנים, אולם איננו הצליח לגדול.    הוא חולם לגדול ולא להישאר ילד... טינקרבל חברתו עוזרת לו להבין כמה כיף זה להיות ילד.

טווח גילים: גילאי 3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור אור ומפלצת החושך

אור ומפלצת החושך

אגדות
אור מפחד מהחושך. הוא שומע רעשים מהארון ובטוח שיש בתוכו מפלצות. אמא נתנה לאור פנס קסם, שיעזור לו להתמודד עם הפחד. הוא נשאר לבדו בחדר, ובאותו הזמן שמע רעשים מהארון. לאחר כמה רגעים  יצאה מתוכו מפלצת חמודה שבכלל מפחדת מבני אדם. שניהם לומדים יחד להתגבר על הפחד והופכים לחברים טובים.

טווח גילים:  3-7.
הצגת שחקן. תאטרון בובות חלל סגור.
תמונה עבור סופגניית המאה

סופגניית המאה

אגדות
חג החנוכה הגיע. אורי מחפשת את הסביבון שקיבלה במתנה ולא מוצאת אותו בשום מקום. בסוף מתייאשת ונרדמת. בחלומה היא נסחפת לתחרות סופגניות שמתרחשת פעם במאה שנה! כל הסופגניות מגיעות לתחרות – מי תבחר להיות סופגניית המאה? הצגה מיוחדת מהפנטת וקורעת מצחוק.

טווח גילים: 3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור סיפור מההגדה

סיפור מההגדה

אגדות
עיבוד משעשע ומרתק לסיפור האגדה המוכר והידוע- דרך העיניים של פרעה ומשה. הצגה עם דגש על ערכים של ענווה(משה) מול יהירות(פרעה).

טווח גילים: 3-8.
הצגת שחקן/2 שחקנים.
תמונה עבור הפרה המבולבלת

הפרה המבולבלת

אגדות
בוקר אחד החליטה פועה הפרה שנמאס לה להיות פרה. הרפתן חיפש את פועה בכל מקום ולא מצא. היא מבקשת מפיית המשאלות שתהפוך אותה למשהו אחר... האם בסוף תרצה להישאר פרה?

טווח גילים: 2-8.
הצגת שחקן.
תמונה עבור מתנה לעץ

מתנה לעץ

אגדות
אור הוא ילד שגר ליד יער גדול ומקסים. הוא מכיר כל עץ ופרח ובנוסף הוא חבר של כל החיות. לחכומוני העץ יש יום הולדת, והוא יוצא למסע עם הילדים. מסע שבו יחפשו מתנה שתתאים לעץ.

טווח גילים:  1-6
הצגת שחקן. תיאטרון בובות חלל סגור.

מלאו פרטיכם

ונחזור אליכם בשמחה